אודות

כפות ידיים ורגליים יבשות ונעימות ללא זיעה מיותרת...
באמצעות מכשיר שמבטיח הצלחה מוכחת מדעית בעולם כולו

הכל התחיל כשחיפשנו פתרון לבעית ההזעה בכפות הידיים והרגליים של הבן שלנו. שמענו על אפשרות של ניתוח, אך חששנו מפרוצדורה רפואית בחדר ניתוח שכרוכה בהרדמה מלאה ואשפוז בבית חולים, בתהליך שכולל "הקרסה" - דחיקה זמנית של הריאות, כדי לאפשר למנתח להגיע אל העצב אותו הוא צריך למצוא ולנתק.  שמענו גם על זריקות בוטוקס, שהינן כואבות ויקרות וצריך לחזור עליהן כל 6 עד 12 חודשים.

בהמשך הבעייה החמירה אצל הבן הצעיר, שכיום הינו סטודנט. זה לא נעים כשהידיים מזיעות כל הזמן: אי אפשר ללחוץ יד, לגעת באדם אחר, להחזיק דפים ביד, להקליד במחשב... הכל נרטב. בעייה פיזית ולא פחות מכך: בעייה חברתית.

​ואז, כאשר כמעט נואשנו, מצאנו את את המכשיר שפותר את הבעיה. המכשיר מופעל באמצעות טבילת הידיים במגשי מים בהם מועבר זרם חשמלי חלש ומבוקר. בדקתי במקורות רבים והמסקנה ברורה: זה עובד! לראייה: עשרות מאמרים מדעיים המבוססים על מחקרים פורסמו במגזינים מדעיים מהמובילים בעולם. תוכלו למצוא כאן באתר רשימת מאמרים, כולל כמה ממש חדשים משנת 2019.

לפני שהבן התחיל להשתמש במכשיר, רציתי לנסות בעצמי, כדי לחוש על כפות ידי את התחושה של הזרם. זה קצת משונה, ולפעמים קצת לא נעים, אך בהחלט נסבל ואפשרי. המכשיר עבר לידי הבן שהתחיל בשגרה יומית של טיפולים קצרים - פעם ביום 20 דקות.

​זה לקח ארבעה שבועות עד שהבן התקשר והודיע: זה עובד! חל שיפור ניכר, אני כבר כמעט לא מזיע! אושר גדול לבן ולהורים. אמיתי.

כמה דברים בכל זאת צריך להגיד: הטיפול עצמו מצריך סבלנות - כל יום 20 דקות לידיים (ואם צריך גם לרגליים). בזמן הטיפול, חשים אי נעימות מסויימת. לא נורא, אבל מרגישים קצת. וגם, לא על כולם זה עובד: אמנם הסטטיסטיקה מראה שאצל מעל 95% זה מצליח, אבל אולי דווקא אצלכם זה לא יעבוד. תדעו זאת תוך כ-4 שבועות של טיפול רצוף: עובד או לא עובד. במקרה כזה, אל דאגה: יש לכם אפשרות עד 60 יום להתקשר, לתאם את החזרת המכשיר ולקבל את מלוא כספכם בחזרה. זוהי זכות מובטחת!

​ועוד משהו: לטבול את הידיים במים בהם עובר חשמל... אין חשש להתחשמלות? אל דאגה! המכשיר עובד על סוללה נטענת ואינו מחובר לחשמל בשעת הטיפול, כך שאין כל חשש להתחשמלות. את הסוללה יש להטעין פעם ב-10 ימים לערך, ניתן להטעין את הסוללה מאות פעמים כך שהיא מתאימה לשנים רבות (אחרי שנים ניתן לרכוש סוללה חדשה ב-$10). המארז כולל כמובן מטען המותאם למערכת החשמל בישראל.

ד"ר אסף בקר

ד"ר אסף בקר אינו רופא. התואר דוקטור הינו מאוניברסיטת תל אביב בתחום שאינו רפואה, 2011.

לד"ר אסף בקר ניסיון והיכרות עם תחום הבריאות בישראל במסגרת שורה של תפקידים בעבר.

אסף פרופיל.jpg