המכשיר לטיפול בהזעת יתר קל לתפעול, אך חלק מהלקוחות מבקשים ליווי לתחושת ביטחון

המכשיר למניעת הזעה בכפות הידיים והרגליים קל מאוד לתפעול. ניתן לראות זאת בסרטון וידאו קצר באתר. בתוך 60 שניות מציג הסרטון את כל הצעדים מפתיחת הקופסה, הכנת המכשיר לפעולה ושלבי הטיפול מתחילתם ועד סופם.

בנוסף, כל מי שרוכש את המכשיר מקבל דף הוראות מפורט בעברית, המציג בהרחבה את כל הנדרש ואף יותר מכך. כל זאת מתוך הבנה שהדבר המשמעותי ביותר עבור הלקוח הוא תחושה של חששות וחוסר ודאות.

היבט נוסף נובע מעצם העובדה שמדובר בטיפול אשר במהלכו מעבירים זרם חשמלי בין כפות הידיים (או הרגליים) כשהן טבולות במים. הדבר מנוגד לכאורה מכל מה שלימדו אותנו כל השנים, להיזהר מחשמל ובעיקר משילוב של חשמל ומים. ובכן, כאן המסר המרגיע הוא פשוט: המכשיר מופעל באמצעות סוללה נטענת, בדומה לטלפון הסלולארי. בזמן הטיפול המכשיר אינו מחובר לחשמל שבקיר ואין כל חשש להתחשמלות. פעם בעשרה ימים לערך, לפי מד הסוללה הנמצא בצג המכשיר, יש להטעין את הסוללה (לא בזמן הטיפול). המטען הנחוץ לשם כך נמצא כלול במארז המכשיר.

כל החשש הזה טבעי ומובן, ולכן בנוסף לסרטון וכל ההדגמות וההסברים באתר, ובנוסף לדף הוראות ההפעלה בעברית שמקבל כל לקוח, אנו מציעים ללקוחות דבר נוסף שהוכיח את עצמו לאורך כל הדרך: ליווי טלפוני.

כל לקוח שמעוניין בכך מקבל מאיתנו ליווי טלפוני לטיפול הראשון. הליווי מסיר חרדות, חששות וחוסר ודאות. חלק ניכר מהלקוחות כלל לא זקוקים לכך, אך ההצעה פתוחה בפני כולם.

היו מספר מקרים מיוחדים בהם היה צורך מיוחד, ואז פתחנו מול הלקוח שיחת וידאו כדי לוודא שכל השלבים ברורים.

כל זה נחוץ רק בהפעלה הראשונה, ובעצם, בדיעבד כל לקוח מבין שלא היה צורך בכך, אך לנו חשוב שהלקוח יידע שהוא לא לבד בעניין הזה, אנחנו איתו בליווי צמוד לכל מידע או שאלה. לאחר שהלקוח רואה בטיפול הראשון שזה כל כך קל ופשוט, הוא אינו זקוק לנו יותר.

ולמרות זאת, אנו מיידעים כל לקוח שהוא יכול לפנות אלינו בטלפון, במייל או במסרון בכל עת שירצה במספר מובנים. ראשית, לתת מענה ללקוח. שנית, אנו צוברים שאלות ומציגים אותן במדור "שאלות ותשובות" באתר, בהנחה שאם הנושא ענייין לקוח אחד, אולי יעניין גם לקוחות נוספים. בנוסף לכך, יש לפעמים מקרים בהם נשאלת השאלה ואין לנו תשובה מוסמכת. במקרים כאלה אנחנו מתייעצים עם היצרן בחו"ל, מספקים ללקוח את התשובה ועל הדרך לומדים עוד משהו חדש ומעשירים את הידע שלנו לטובת הלקוחות הבאים.

בנוסף, אנו קוראים מאמרים שמתפרסמים בארצות שונות כדי להיות מעודכנים עבור לקוחותינו בכל הקשור לטיפול במכשיר למניעת הזעה בכפות הידיים.

ככל שעובר הזמן, אנו צוברים עד ועוד ידע אודות הטיפול שכבר שינה את איכות החיים של אנשים רבים בישראל, גברים ונשים, נערות ונערים ואף ילדות וילדים.


193 צפיות