זה ממש לא נעים כשהידיים מזיעות...

מי שסובל מהזעת יתר בידיים, מכיר את התחושות הללו. לפני כל פגישה משתדלים להימנע מלחיצת יד ואם אין ברירה, מסגלים תנועה מהירה של ניגוב היד על המכנסיים, בתקווה שזה יספיק. לכתוב על דף? העט מחליק, הדף נרטב... להקליד? המקלדת והעכבר שוחים... ועוד לא הזכרנו את המבוכה בדייטים, או בחוג לריקודי עם ועוד...

אבל יש פתרון: המכשיר למניעת הזעה בכפות הידיים והרגליים. זה לא מכשיר חדש: מכשירים מסוג זה קיימים במספר ארצות כבר שנים רבות. גם בישראל המכשיר כבר קיים מספר שנים אצל מספר ספקים.

אנשים רבים בישראל כבר רכשו את המכשיר ומשתמשים בו. בבלוג הזה, נעדכן אותכם בפרטים רבים אודות הזעת יתר בכפות הידיים, הפתרון הטוב ביותר לבעיה, וחידושים בתחום. כמו כן נשתף אותכם בשאלות של מתעניינים ומשתמשים, דבר נוסף שחשוב לדעת: לכל מי שרוכש את המכשיר, זכות מלאה במשך 60 יום להחזיר את המכשיר ולקבל את מלוא הכסף בחזרה גם לאחר שהשתמש במכשיר. אנו מרשים לעצמנו התחייבות כזאת מתוך ביטחון מלא ביעילות המכשיר לטיפול במניעת הזעה בכפות הידיים והרגליים. עד כה אף לקוח לא ביקש להחזיר את המכשיר. התחייבות זאת כתובה באופן מפורש באתר שלנו.

זוהי בהחלט בשורה טובה שקיים פתרון יעיל ובטוח לבעיית ההזעה בכפות הידיים והרגליים. מדובר בטיפול ביתי באמצעות מכשיר אשר מעביר זרם חשמלי חלש ומבוקר בין כפות הידיים (או הרגליים) כשהן טבולות במי ברז רגילים. הטיפול מבוסס על עיקרון מוכר וידוע מזה עשרות שנים ורופאי העור בכל העולם מכירים בו כטיפול היעיל והבטוח ביותר שמפסיק את התופעה. איגוד רופאי העור בבריטניה הוציא במחצית שנת 2019 דף עמדה בו הם מציגים פתרון זה כפתרון היעיל והבטוח ביותר. גם רופאי העור בישראל מכירים את המכשיר לטיפול, ששמו הגנרי הוא Iontophoresis. ניתן להשיג מכשירים כאלה בישראל אצל ספקים שונים. כל המכשירים בישראל טובים באותה המידה ומביאים לתוצאה הרצויה של הפסקת ההזעה.


לפני רכישה כדאי לבדוק האם המכשיר מחובר לחשמל שבקיר בזמן הטיפול. רוב האנשים מעדיפים טיפול במכשיר הפועל על סוללה נטענת, מחשש להתחשמלות. דבר חשוב נוסף: חלק מן הספקים מאפשרים להחזיר את המכשיר ולקבל את מלוא הכסף בחזרה גם לאחר טיפול של מספר שבועות.אפשר למצוא את הספקים השונים בחיפוש בגוגל, באמצעות מושגים הקשורים להזעת יתר בידיים וברגליים.לסיכום, יש פתרון יעיל ובטוח לבעיית ההזעה, חבל שילדים ובני נוער, וגם מבוגרים, ימשיכו לסבול מן התופעה.


המכשיר למניעת הזעה בכפות הידיים והרגליים
זה המכשיר: קומפקטי ואלגנטי

22 צפיות