מה עושים אם פתאום קופסת הבקרה אינה פועלת כשורה והמספרים על הצג אינם מסתדרים כצפוי?

כן, זה קורה לפעמים. לרוב כאשר מנסים להטעין את המכשיר בלי לכבות קודם את קופסת הבקרה. אם לחיצה על כפתור הכיבוי אינה מכבה את הקופסא, פשוט מחכים קצת, זה יכבה לבד.

הפתרון פשוט מאוד: מכניסים קיסם או קצה של אטב משרדי לחור מתחת למילה reset בקופסת הבקרה, ובעדינות לוחצים "קליק" אחד. זה הכל.

אגב, את הסוללה הנמצא בתוך קופסת הבקרה אפשר להטעין גם באמצעות מטען של טלפון סלולארי עם פלאג USB. לכל אחד יש כזה בבית. אפשר לחזור על פעולת ההטענה מאות פעמים, כלומר, הסוללה יכולה לחיות שנים רבות כמו בטלפון סלולארי. ואם אחרי מספר שנים הסוללה מסיימת את חייה? זאת לא בעייה: מזמינים סוללה חדשה, המחיר פחות מ-$10 + דמי משלוח.

אגב, קופסת הבקרה אמינה מאוד ואינה מתקלקלת. אבל נגיד, רק נגיד, שבכל זאת קופסת הבקרה מתקלקלת. מה עושים? ובכן כך: אם זה בתקופת האחריות (שנה אחת), מודיעים לי, שולחים אלי להרצליה את הקופסה התקולה ומקבלים בתוך מספר ימים קופסה חדשה ללא תשלום וללא דמי משלוח. ומה אם זה קורה אחרי שנת האחריות? גם לכך יש פתרון. אפשר לקנות קופסת בקרה חדשה. המחיר - $89 כולל משלוח. אבל כאמור, זה כל כך נדיר, שעדיין לא שמעתי על מקרה כזה.

3 צפיות