מתי צריך להטעין מחדש את הסוללה של המכשיר למניעת הזעה בכפות הידיים והרגליים?

המכשיר מגיע עם סוללה טעונה, כך שניתן להתחיל את הטיפול הראשון מיידית ללא צורך בהטענה. על גבי הצג, רואים את קצב התרוקנות הסוללה וניתן להבחין בבירור מתי יש להטעינה שוב. בשלבים הראשונים של הטיפול היומי האינטנסיבי, יש צורך להטעין את הסוללה בערך אחת ל 5-7 ימים. בהמשך הקצב יורד משמעותית. המכשיר מגיע עם מטען אוניברסלי מותאם לחשמל הישראלי. בזמן הטיפול יש להקפיד שהמכשיר אינו מחובר לחשמל שבקיר.


חשוב להזכיר שוב את עצם העובדה שהמכשיר פועל על סוללה נטענת. לכך שתי משמעויות חשובות: להבדיל ממכשירים אחרים, בזמן הטיפול אתם לא מחוברים לחשמל שבקיר אלא מקבלים את המתח והזרם הדרושים מן הסוללה. כן, יש אנשים שלא מרגישים בנוח לטבול ידיים במים שמחוברים לחשמל שבקיר ואני יכול להבין זאת: זה מנוגד לכל האזהרות שקיבלנו. המשמעות השנייה היא שזאת סוללה נטענת, כלומר: בכל פעם שהסוללה מתרוקנת ניתן להטעין אותה שוב ושוב, מאות פעמים. כמו הטלפון הסלולארי שלנו, אך בתדירות נמוכה בהרבה.

כמה דברים שחשוב לזכור: בזמן הטיפול אין לחבר את המכשיר למטען - השאירו את המטען בקופסה. דבר שני: את ההטענה יש להתחיל בזמן שקופסת הבקרה כבויה. הכיבוי נעשה במגע על כפתור הכיבוי, ואם המכשיר אינו כבה יש להמתין זמן מה ללא מגע והמכשיר יכבה מעצמו. אם בטעות מטעינים את המכשיר כאשר הוא דולק, הדבר משבש את פעולתו. כדי לחזור למצב פעולה רגיל, יש לבצע פעולת איפוס: מתחת לכיתוב RESET יש נקב קטן. באמצעות קיסם או קצה של אטב משרדי מבצעים בעדינות "קליק" אחד בתוך הנקב והמכשיר פועל כרגיל.

7 צפיות